Wyroby Termowentu

26-600 Radom ul. Wjazdowa 4, 
centrala: 48 360 96 16 fax: 48 360 96 18

Powrót
O firmie
Produkty
Katalog
Usługi
Cennik
Kontakt
Dobór Jad
Targi
Zapytanie
Zamówienie
Płyta CD

Informacja o programie doboru wymienników ciepła typu JAD i warunki umowy licencyjnej

Wymienniki ciepła JAD Wymienniki ciepła JAD

"TERMOWENT POLSKA" Sp. z o.o. jest wiodącym producentem w kraju przeciwprądowych rurowych wymienników ciepła typu JAD, produkowanych ze stali nierdzewnej.

Pokaż opis urządzenia

Pobierz program doboru
dobor_jad.zip

wielkość pliku
18,6 MB

Pobierz katalog
jad.pdf

wielkość pliku
305,0 KB

Możliwości programu

Aby pełniej wykorzystać możliwości produkowanych wymienników ciepła jad, udostępniamy odbiorcom nową wersję 2.1 dla MS Windows programu doboru wymienników. Została ona zaprojektowana z myślą o usprawnieniu pracy projektantów węzłów cieplnych. Program ułatwia dobór typu oraz ilości wymienników dla zadanych parametrów pracy oraz przedstawia charakterystyki cieplne i hydrauliczne czystych wymienników ciepła dla układu woda - woda. Funkcje programu umożliwiają prowadzenie obliczeń oraz tworzenie wykresów:

Procedura instalacji programu

Aby zainstalować program doboru wymienników Jad firmy TERMOWENT POLSKA należy:

  • Zapisać program i na dysku komputera. W tym celu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na link z nazwą programu do pobrania i wybrać opcję "Zapisz element docelowy jako", po czym nacisnąć lewy przycisk myszy.
  • Zapisany program na dysku należy rozpakować programem WINZIP lub PKZIP,
  • Po "rozpakowaniu" uruchomić program "InstMsiA.exe"
  • Uruchomić program "setup.exe"
  • W trakcie instalacji podać dysk lokalny i nazwę kartoteki w której program ma zostać zainstalowany,
  • Po ukończeniu instalacji zresetować komputer,
  • Po ponownym wejściu do systemu, uruchomić program wybierajac w systemie WINDOWS przycisk "START", wybrać opcję "PROGRAMY", "Wymienniki cieplne firmy TERMOWENT", nacisnać przycisk "Termowent"

Warunki umowy licencyjnej

"TERMOWENT POLSKA" Sp. z o.o. udziela bezpłatnej licencji na użytkowanie Programu Doboru Wymienników Ciepła 2.1 zgodnie z jego przeznaczeniem każdemu kto wejdzie w jego posiadanie. Użytkownik zobowiązuje się używania programu do wstępnego doboru wymienników i przygotowania materiałów do projektowania instalacji w której wykorzystywane będą wymienniki ciepła JAD produkcji "TERMOWENT POLSKA". Wyniki otrzymywane z programu doboru nie mogą być podstawą jakichkolwiek sporów lub roszczeń odnośnie doboru i funkcjonowania urządzeń grzewczych produkowanych przez "TERMOWENT POLSKA". Użytkownik ma prawo przegrywania i rozpowszechniania kopii programu bez prawa pobierania za to opłaty. Wykorzystywanie programu niezgodnie z przeznaczeniem może prowadzić do odpowiedzialności i jest niezgodne z prawem.

Zamówienie programu na płycie CD.

Jeśli są Państwo zainteresowani programem doboru wymienników ciepła typu JAD na płycie CD, prosimy o wypełnienie zamówienia. Wysyłka programu wraz katalogami nastąpi za pomocą Poczty Polskiej, na adres wpisany w formularzu zamówienia.

Dodatkowe informacje o programie, instalacji i mozliwościach, otrzymają Państwo kierując zapytanie e-mailem na adres lukasz.molenda@konwektor.pl lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 48 360 96 16.